“Kendine İyi Davran Güzel İnsan” Çıktı

“Kendine İyi Davran Güzel İnsan” Çıktı

Uzun zamandır emek verdiğim, kitabım Kendine İyi Davran Güzel İnsan sonunda çıktı. Hep derlerdi, kitabı insanın çocuğu gibi oluyor diye. Haklılarmış, bu müthiş bir heyecan. Umarım yazdıklarım ruhunda bir yere temas eder, farkındalıklar kazanmana ve kendini dönüşümün için cesaretini artırmana yardımcı olur.

Kendi İyi Davran Güzel İnsan, bir kişisel gelişim kitabı değil. Kategorize etmek gerekirse, kendine yardım kitabı diyebilirim. Sana mucizelerden bahsetmiyor, içinde bulunduğun durumu anlamanı ve bunlara gerçekçi çözümler üretebilmeni öneriyor. Değiştirebileceğin şeyleri nasıl değiştirebileceğini, değiştiremeyeceğin şeyleri nasıl kabullenebileceğini anlatıyor.

Kendine İyi Davran Güzel İnsan’ı D&R üzerinden satın almak için tıkla

Kitabın arka kapak yazısı, kitabın içeriğine dair daha kapsamlı bir bilgi verebilir sana:

Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten? Eğer başkaları için önemli olmadığını hissediyorsan, ilk önce kendine şunu sormalısın: Ben kendim için önemli miyim?

Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” vardır. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak.

Bu yolculukta, kaygılarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi yöntemleri kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken, sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin anlamlı olduğunu, hangi alanlarda hayatı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin.

Hazır mısın bu yolculuğa?

Comments are closed.