İletişim

bm1the-creation-of-adam-11-23-10

Mesaj göndermeden önce lütfen dikkatle okuyunuz. Aşağıdaki konu başlıklarında yazdığınız e-postalara cevap maalesef cevap veremiyoruz:

  • Yaşadığınız zorluklara, psikolojik problemlere ilişkin mailler. Bu konuda bazı günler yüzden fazla mesaj aldığımız için maalesef bu mesajlara dönmemiz imkansız. Bu konuda internette ulaşabileceğiniz her kaynak biraz eksik olacaktır. Zorlanıyorsanız yardım almaktan çekinmeyin. Size en yakın psikolog ya da psikiyatristle yüz yüze görüşmeyi ertelemeyin.
  • Ödev yardım konularında yazdığınız mesajlar.
  • Yazılı röportaj talepleri
  • Pandemi sürecinde online üniversite etkinliklerine katılamıyorum maalesef.

Bu konular haricindeki konular için mesaj atabilir, bilgi almak ve randevu için telefon ya da Whatsapp yoluyla bize ulaşabilirsiniz.  Gönderdiğiniz e-postalar kurum asistanımıza ulaşacaktır.

Psikoterapi randevusu için öncelik bilgi formunun doldurulması gerekmektedir. Formu doldurduktan size geri dönüş yapılacaktır. Bir danışanın süreci bittiği zaman, yeni bir danışan alınmaktadır. Bu sebeple bazen geri dönüş süreci uzun olmaktadır. Acil olarak yardım almak istiyorsunuz Fenomen Psikoloji’nin diğer uzmanlarını öneririz. 

Bilgi Formu Linki

Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim

Merkezi

Klinik Adresi: Uğur Mumcu Cd. 47/7 Çankaya-Ankara

E-Posta: fenomenpsikoloji@gmail.com

Comments are closed.