Aşk ve Ayrılık Acısı Nasıl Geçer?

Kimse ayrılmak için birlikte olmaz ancak bazen güzel ilişkiler dahi ayrılıkla sonuçlanabilir. Genelde ayrılıklarda ayrılık acısını daha yoğun yaşayan bir taraf olur. Aşk acısı ve ayrılık acısı kimi zaman insanların hayatını dayanılmaz hale getirebilir.

Biten ilişkilerin ardından nasıl toparlanılır, ayrılık acısı, aşk acısı nasıl geçer sorularının cevabını Uzman Psikolog Beyhan Budak sizler için cevaplıyor.

One Comment

  1. Beyhan bey merhabalar ben sizin YouTube paylaştığınız videolari dinliyorum çok da iyi geliyor benim şöyle bir sıkıntım var 6 senelik bir ilişkim vardi biz 3 ay önce ayrıldık daha doğrusu kendisi ayrıldı aslında ikimizin da bazı konularda hataları var yok değil zaten 6 yıl boyunca 3 defa ayrılıp barismistik ben hiç hayatından gitmedim hep kendisi terk etti ama gitmedim gidemedim hayatindan gitmek istedigim günler vardı aslında ama yapamadım ben yapmadım biz ayrılalı 3 ay oldu oda bende bir birinize ait olan her şeyleri verdik yani eşyaları bu 3 ay içinde ben ona iki defa yazdım artık istemediğini iki yabancı insan olduğumuzu söyledi bende artık kabullendim çünkü gerçekten çok çaba gösterdim her şeyine yaptım elimden geldiğince ama bana 9 gün önce bir msj attı hayatımı mahfettigin için teşekkür ederim ruh gibi yaşıyorum hiç bir şey den sevk almıyorum sayende ki birde msj atmak için hiç çabalama zaten yanan yandı diyip gecenin 2 de msj çekmiş seviyorum ama barışmiyor elimden gelen her şeyi de yaptım zaten kısacası bu gün dönse kabul ederim ama gercektende unutmak istiyorum artık küçük bir yardımda bulunabilirmisin unutma konusunda

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.